DH
Soru Sahibi
4 Nisan 2017 19:49

Genetik sorun

Hocam bizim Krabbe. Hastası kızımız vardı. Ona genetik. Test yapılmadı. Ondan. Sadece enzim eksikline bakıldı. Bizden bilinir mi tüp bebek yapmak için

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, size genetik test yaparak mutasyon tespiti yapabiliriz, sonrasında da tüp bebek ve hastalığın pgt yöntemiyle ayıklanması işlemlerini yapmamız mümkün olur. Başka sorularınız için bana **** *** ** 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılar Dr Volkan Baltacı

7 Nisan 2017 19:00