TM
Soru Sahibi
1 Temmuz 2016 00:50

Gece körlüğüm çocuğuma geçer öi

Ben 33 yaşındayım ve halamın kızı ile evleneceğim benim anne ve babam da teyze çocukları bende ise gece körlüğü mevcut benim çocuğuma da bu hastalığın veya başka bir genetik bozulmanın geçme riski nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim eğer bir cevap alırsam sizden oluşabilecek tedaviler için muayenenize gelebilirim şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Bu hastalık genetik geçişli bir hastalık ve değişik tipleri ve genetik geçiş çeşitleri yani farklı tekrar etme riskleri var Biz bu hastalar için genetik tipi ve şifredeki mutasyon dediğimiz bozukluğu bularak tekrar etmesini önlüyebiliyoruz Benimle irtibat kurabilirsiniz *** *** ** 72 Saygılar Dr Volkan B

11 Temmuz 2016 18:14