fe
Soru Sahibi
3 Haziran 2019 16:05

fibromiyalji

merhabalar, fibromiyalji hastasıyım ve yaklaşık 3 aya yakın lyrıca adlı ilaçtan kullanıyordum ancak mg artınca ilaç bünyeme ağır geldi ve bıraktım. Şuan ayağımda uyuşma karıncalanma ve güçsüzlük var. Fibromiyalji bu septomları verir mi? birde göğüs ağrısı mevcut.. şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Gerçekten fibromiyalji iseniz, bu tarz şikayetleriniz olabilşr

10 Haziran 2019 07:08