NS
Soru Sahibi
2 Mart 2011 23:49

eşimin penisinin sünet izinin orda damar şişliği ve altında 1cm kada ip gib

eşimin penisinin sünet izinin orda damar şişliği ve altında 1cm kada ip gibi bi sertlik var. damar şişliği penis sert durumda değilkeb belli oluyor. derinin altındaki sertlik ise sertleşme esnasında elle dokunulduğunda belli oluyor ve bu eşimi çok rahatsız ediyor sebebi nedir hocam cevaplarsanız çok sevinrim

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER. PENİS YÜZEYEL DAMARININ DAHA ÖNCELERİ GEÇİRDİĞİ BİR ENFEKSİYON SONRASI AĞRILI VE SERT HALE GELMESİYLE TANIMLANAN BİR RAHATSIZLIK VARDIR (DORSAL VEN TROMBOFLABİTİ, MONDOR HASTALIĞI) . SANIRIM EŞİNİZDE BU DURUM VAR. GENELDE BASİT AĞRI KESİCİLER YETERLİDİR. GEÇMEZSE CERRAHİ OLARAK, BİR ÜROLOG TARAFINDAN BU HASTALIKLI DAMAR ÇIKARTILABİLİR. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:34