ES
Soru Sahibi
22 Nisan 2018 16:41

Erkek Hamile Kalırmı Psikoloji

Banyoda Mastürbasyon Yaparken Anüse Sperm Kaçtı Psikolojim Aşırı Derece Bozuldu karnıma elledigimde sanki karnımda ayak gibi bisi var olarak hissediorum erkeğim saçma ama bilmiorum yardım edin lütfen psikolojim cok kötü

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Sevgili Samet.. Erkek fizyolojisi hamile kalmak için müsait değildir.. Ancak zihinsel olarak bunu çok takıntı haline getirirseniz bedensel tepkiler oluşabilir.. Karnınızda hissettiğiniz ayak gibi bir şey muhtemelen bunun bir sonucu olabilir.. Korktuğunuz şey olma ihtimali bulunmayan bir kaygı.. Yine de yardım almak isterseniz sitemiz aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.. Selam ve sevgilerimle.. Hoşçakalın..

22 Nisan 2018 17:04