TF
Soru Sahibi
24 Ekim 2020 22:53

EMDR terapisi

Merhaba doktor hanım.Ben EMDR terapisi almak istiyorum.Sizin bu konuda eğitiminiz varmı?Sertifikanız varsa size başlamak isterim.Tanıtım sayfanızda göremedim o yüzen buradan sormak istedim.Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Fatma Hanım Danışanlarımın içinde bulunduğu duruma göre Duygu Odaklı Psikoterapi, Hipnoterapi,Diyalektik Davranışçı Terapi veya Neurosound uygulamaları ile çalışmaktayım. Dilerseniz bana *** *** ** 15 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Huzurlu günler dilerim

30 Kasım 2020 17:29