YE
Soru Sahibi
30 Kasım 2020 21:53

Elektirklenme

İyi günler hocam ayaklarımda karıncalanma ve eller de uyuşmadan dolayı Dr gittim ilaçlı beyin boyun mr çektirdim boynumda 3 tane küçük boyutlarda fıtık olduğunu söylediler mr çekiminden 4 gün sonra yanlışlıkla elime iğne batti o esnada boynumdan başıma doğru elektirklenme oldu fitiktan dolayı boyunda elektirklenme olmuş olabilir mi cevap verirseniz sevinirim iyi akşamlar

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Sibel Karaca
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Ezgi hanım çok geçmiş olsun, bahsedilen küçük fıtıkların şikayetlerinizi açıklamadığını düşünüyorum. Bir nöroloji uzman görüşü almanızı tavsiye derim, randevu için iletişim numaramız: *** *** **. Yardımcı olmak isteriz.

23 Aralık 2020 12:32
YE
Soru Sahibi

Hocam sordum emar isteyen doktora sonuçlar temiz dedi muhtemelen eline iğne battığı için sinir uçları uyarılmıştir dedi ondan dolayı olmuştur dedi

28 Aralık 2020 01:21
Doç. Dr. Sibel Karaca
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Çok geçmiş olsun , kolaylıklar

25 Ocak 2021 08:34