KF
Soru Sahibi
21 Nisan 2013 18:36

düşük nabız

merhabalar hocam, ben bikaç yıl öncesi tesadüfen ekg çektirmiştim ve juvenil t pattern çıktı iç hastalıkları uzmanı sıkıntı oluşturmayacağını söylemişti. şimdilerde de sürekli tansiyon nabız baktırıyorum tansiyon *** *** ** lerde daha da düşük oluyor zaman zaman nabız ise 54-68 arası değişiyor bi sıkıntım yok lakin endişeleniyorum anemi durumum da var ne tavsiyede bulunursunuz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Vücudunuzun tolere ettiği TA ve nabız düşüklüğü genelde bir sorun çıkartmaz. Yani baş dönmesi veya bayılma türünden şikayetleriniz olmuyorsa endişelenmeyin.

22 Nisan 2013 20:21