ES
Soru Sahibi
15 Şubat 2010 13:20

Dr hanım ben 2aydır 2adet elastik takıorum ön dişlerim önde olduğu ve kapan

Dr hanım ben 2aydır 2adet elastik takıorum ön dişlerim önde olduğu ve kapanış bozukluğu olduğu için fakat henüz herhangi bir gelişme yok doktorumla konuşuorum çok açıklayıcı cevap vermior.açıkçası güvenim de kalmadı doktoruma.hala dudak kapanışım bozuk konuşurken gülerken keza öyle inanın sinirden ağlıcam artık, düzelme olmayacak mı muntazam bir ağız yapısı sağlamayacak mı bu elastikler.siz karşılaştığınız vakaalardan yola çıkarak bilgilendirirseniz çok sevinicem berrin hanım.saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berrin Usta
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Lastiklerinizi yemek hariç hep takıyor olmalısınız . Günde ortalama 22 saatin altında takılan elastiklerin hiçbir etkisi olmaz . Ortodontik tedavi biraz sabır ve disiplin ister. Geçmiş olsun

18 Şubat 2010 14:30