CD
Soru Sahibi
28 Şubat 2021 16:07

Diyabet ve böbrek

Merhaba hocam ben 60 yaşında emekliyim 35 yaşında tip 1 hastası olan ve diyalize bir aydır gidiyor ben hem böbrek ve pankreas vermeye hazırız bu durumda size muayene olmayı düşünüyoruz bu ameliyat mümkün olur mu bize yardımcı olursanız seviniriz acil cevap verirseniz sevinirim ben Dursun İskenderun

1 cevap
Cevaplar (1)

Ankara Üniversitesi Organ Nakli Ünitesi Koordinatörlüğünden başvurup işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İletişim bilgileri internette mevcut. Saygılarımla

28 Şubat 2021 16:09