KH
Soru Sahibi
14 Nisan 2020 00:50

Dışkılama güçlüğü

Son 1 aydır giderek artan şiddette kabızlık yaşıyorum.Aşırı sert kalın ve çok uzun bir dışkı çıkarıyorum ve çok fazla miktarda yapmama rağmen günde 2 kere yapıyorum ve çok sıkışmama rağmen zeytinyağı kullanarak çıkarmaya çalışıyorum yinede aşırı zorlanıyorum yediğim yiyecek miktarı aynı olsada en az 2 3 kat diskiliyorum ayrıca sık mide bulantısı yaşıyorum dışkılama sonrası saatlerce makatım ağrıyor oturmakta güçlük çekiyorum bu cilt için kullandığım bir antibiyotik ten sonra başladı 3 gün kullanmama rağmen hem midem hem bağırsağın o günden beri rahatsız bu neden olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayeneniz ve gerekirse yapılacak tetkikler sonrasında probiyotikler ve barsak düzenleyiciler ile şikayetleriniz düzelecektir. Uygun zamanda başvurunuz. Geçmiş olsun.

25 Nisan 2020 17:27