ça
Soru Sahibi
1 Haziran 2020 09:08

Dışkı rengi

Merhaba hocam ben 22 yaşındayım bu regl dönemim çok ağırlık geçiyor ( buna alıştım artık) ama Farklı olan şey dışkımın siyah olması internetten baktığımda mide kanaması yazdığını görünce korktum ve buraya yazmak istedim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ayşenur Hanım, Mide veya barsak kanaması olduğunda dışkı rengi koyulaşabilir. Ancak yediğimiz besinler, kullandığımız ilaçlar (örneğin demir ilaçları) dışkı rengini koyulaştırabilir. Hangisine bağlı olduğunu anlamak için Dahiliye muayenesi olmanızda fayda var. Geçmiş olsun dileklerimle

1 Haziran 2020 10:13