ÖG
Soru Sahibi
1 Eylül 2020 08:40

Dil yarası

Hocam merhaba , çok stresli dönemimde 20 ay kadar oluyor dilimin sol alt yanında kan toplaması renk değişimi gibi birşey oldu . O dönem üstüne düşürmedim. Büyüme yada küçülme ağrı sızı hiçbir şikayet olmadı . Şimdi 3 aylık gebeyim yine yoğun stres yaşadığım bir akşam oradan kan geldi . Gebe olduğum İçin kötü birşeyse diye çok korktum . Ne yapmalıyım hocam ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Mehmet Haksever
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba. Şikayetleriniz yorum yapmak için çok yetersiz. Bahsettiğiniz yerde damar ya da lenf damarı yumağı olabilir. Stres sonrası kanaması çok ilginç. Muayene olmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

10 Eylül 2020 21:23
ÖG
Soru Sahibi

Cevabınız İçin çok teşekkür ederim hocam . En yakın zamanda sizden randevu alacağım

10 Eylül 2020 21:31
Doç. Dr. Mehmet Haksever
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun.

27 Eylül 2020 09:01