BF
Soru Sahibi
24 Kasım 2011 15:42

depresyon ve anksiyete

hocam merhaba, ben depresyon ve anksiyete teşhisi konulmuş ve tedaviye yaklaşık 3 ay önce zestat 15 mg ve sulpir 50 mg ilk iki ay rivotril damla sabah 5 akşam 5 damla ile bşladım.2 ay sonra doktroum rivotrii bıraktırdı.rivotrili bıraktıktan sonra sıkıntılarım arttı ve yoksunluklar yaşadım.doktroum eslong,abizol ve nervum ile yeni tedavi uyguladı ancak o ilaçlar dokunduğu için tekrar zestat ve sulpire geri döndük.dr uma sıkıntımın halen devam ettiğini söyledim ve rivotrili belli bir dönem daha tekrar kullanalım dedi.ancak ben bu ilaca tekrar başlamaktan korkuyorum.sıkıntılarımda geçmedi(halen daha denge sorunu baş dönmesi,beynimde uyuşukluk,iştahsızlık görme bulanıklığı sorunlarım).devam ediyor.hastalık nüks ettiği için mi şu an bu ilaçlar fayda etmiyor.yoksa gerçekten belli bir süre daha rivotril kullanmalımıyım.bu konuda yardımınızı ve fikrinizi talep ederim.rivotrili bırakırken oldukça zorlanıyorum çünkü.ayrıca bu ilaçları daha ne kadar kullanmalıyım.iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanıtsız kaldığını görüyorum. Arzu ederseniz,sitemizden bir Psikiyatri uzmanı seçerek kendisine sorunuzu tekrar yoneltebilirsiniz. Saglikli günler dilerim.

1 Aralık 2011 21:38