US
Soru Sahibi
5 Nisan 2021 09:38

Dekompresyon cerrahisi

İyi günler hocam.20 yaşında kız kardeşim hipertiroid hastalığı vardı tiroidlerini aldırdık ama tiroide bağlı gözde şişlik meydana geldi.Dekompresyon cerrahisini yapmak istiyoruz ama bu işlemi yapan bütün doktorlar özel siz bu işlemi yapıyor musunuz ya da yapan bir doktoru tanıyor musunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Öncellikle geçmiş olsun, evet bahsettiğiniz cerrahiyi Marmara Üniversitesi hastanesinde gerçekleştirebiliyoruz. Fakat öncesinde hastanın durumunu değerlendirerek bu cerrahi için zamanlamanın uygun olup olmadığı, hastada optik sinir hasarı varlığının araştırılması gibi bir çok tetkik ve muayenenin sonucunda cerrahi için uygunluk kararı verebiliyoruz. Bu nedenle hastanemizin göz polikliniklerinden veya oküloplastik ve orbita cerrahisi polikliniğinden randevu alıp muayene için gelirseniz yardımcı olmaya çalışırız. İyi günler dilerim.

13 Mayıs 2021 15:44