GA
Soru Sahibi
2 Mayıs 2020 00:54

Bebeklerde netira damla kullanimi

Merhaba hocam 3 aylik bir bebegim var goz yasi kanali tikanikligi var doktor netira tek kullanimlik goz damalasi verdi ve masaj yapmami soyledi ilaci eczaneden aldim ve gunde 4 kez bir damla denmis fakat internette bebklerde gunde 1 kezden fazla kullanilmamalidir yaziyor ilaci nasil kullanmaliyim gozunden devamli yas akiyor ve capaklaniyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşen Topalkara
Göz Hastalıkları

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederim. İlaç değişiklikleri ve kullanımını mutlaka ilacı size veren hekim ile konuşmalısınız. Başka bir fikir aldığınız da kafa karışıklığına neden olacaktır. Geçmiş olsun.

6 Haziran 2020 21:51