YK
Soru Sahibi
12 Ağustos 2021 08:40

Dogustan Pitozis

Hocam iyi gunler. Benim dogustan goz kapagi dusuklugum vardi. 1 yasinda pitozis ameliyat oldum. Suni ip ile aski ameliyati. 27 yasinda vadesi doldu, ancak ipin ete kaynamasi sebebi ile kaşım ile calismayan kapagi da hareket ettirebilme yetenegim var. Size randevu yazdilar eylule. Acaba dogustan olan pitozis ile ilgileniyor musunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Evet göz kapağı ile ilgili doğumsal ve edinilmiş tüm bozukluklar göz uzmanlığı içinde yer alan Oküloplastik alt biriminin ilgi alanına giriyor. Eylül ayında geldiğinizde durumunuzu değerlendirip yapılabilecekleri beraber tartışırız. Sağlıklı günler dilerim.

14 Ağustos 2021 15:55