PC
Soru Sahibi
21 Kasım 2018 08:12

Çok acil:((*

Merhaba Sema Hanım Roaccutane kullanıyorum 2.ayim bitmek üzere fakat vajinal mantar şikayetiyle ilaca ara vermeden fitil kullanabilir miyim bir sakıncası olur mu? Eğer geçmezse verilecek antibiyotiği kullanmak için ne yapmam gerek?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Ceren, Acil durumlarda seni tedavi eden doktoruna ulaşmalısın, bu çok yanlış bir yol. Gerçekten acil bir durum çünkü. Başkaları yararlansın diye yazıyorum. Roaccutane kullanırken hastalanırsak, ilacımıza ara verip yeni ilaçları kullanıyoruz. Karaciğerimizi yormamak adına Sevgiler Geçmiş olsun tekrar

30 Aralık 2018 10:55