dd
Soru Sahibi
14 Temmuz 2019 18:10

cinsel iliski

Merhabalar.3 yildit esimle cinsel iliskiye gitemiyoruz.sitede de hic yorumlar goremedim.nasil bir yol izliyorsunuz basari orani nedir bu problemin cozumunde

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Kl. Psk. Alaaddin Debgici
Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Merhabalar. Cinsellik, Evlilik ve Çift Terapilerinin alt konularından bir tanesidir. Çalışma çift terapiyle başlar sonra cinsellik çalışılır. Aciller ve sorunlar çözülmeden cinsellik çalışmak doğru olmaz. Başarı oranı diye birşey yok çünkü ödevlendirmelere uyan bütün çiftler sorunu çözüyorlar.

15 Temmuz 2019 08:51