.b
Soru Sahibi
29 Mart 2016 01:49

aknetrent kabızlık

Hocam merhaba yaklaşık 1 ay 9 gündür aknetrent kullanıyorum ilk ay 20 bu ay 30 fakat daha önce olan anal fissurüm nüksetti çünkü hap bende kabızlık yaptı mecburen kayısı erik zeytinyağı gibi a yuksek vitamini içeren gıdalar yiyorum zararı olur mu ayrıca kabızlık için şurup içsem bununda zararı olur mu ?hapı bırakmalı mıyım yalvarırım yardımcı olun hocam çok çaresiz kaldım şimdiden çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Evet bu tedavi kabızlık ve fissürü tetikler. Genel cerrahi uzmanı ile görüşüp uygun tedavi yanı sıra mevcut tedavinize devam edebilirsiniz.

16 Nisan 2016 11:47