ZH
Soru Sahibi
26 Eylül 2017 08:11

Burun damar çatlakları

Iyi günler hocam.4 yasinda oglumda cift tarafli burun damarlarinda catlama var.2 yil once kbb dr.genizeti uzerinde biriken sıvıyı atması icin verdigi burun spreyinden sonra basladi catlak olusumlari.2 ve 4 yasindayken 38 dereceyle atesli havale gecirdi.istahsiz ve zayif zaten .kanamalarda olunca direnci iyice kırılıyor bağışıklık sistemini toparlayamiyor sonrasi ateş.defalarca dr.götürdüm,prof.dahil bir care aradim.ama bulamadim.uzman bir dr.burun damarlarinın ince ve cok dısarida oldugunu kanamalar cok sık oluyorsa damarlari lazerle komple yakabileceklerini söylediler.daha once normal olarak iki burun deligindeki damarlar polikinilik de yakildi.ama care olmadi.kanamalar bazen ogle oluyorki evde durduramiyoruz hastanelik oluyoruz.burnuna tampon yaptigimda cocugun sol gozunden gelmeye basliyor.daha cok kucuk hocam canim yaniyor.Bursadan iş nedeniyle ankaraya tasindik.yakinda olmadiginiz icinde hemen gelemiyorum. sormak istedigim lazerle damar yakilmasini yaptiralim mi yada ne yapalim .tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Muayene ettiireceğiniz Doktor ne isterse o şekilde müdahale eder

27 Eylül 2017 02:52