ÇB
Soru Sahibi
19 Aralık 2021 07:56

Kulak çınlaması

Hocam merhaba. Kulak çınlaması var bende 5 yıl oldu bir çok doktora gittim ilaç verdiler ara ara kesildi ama bu en son ilaçta fayda etmedi aralıksız çınlıyor kulağım. Sol kulağım zaten duymuyor. Varmı bunun bir çaresi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Muhterem takipçim çaresiz dert olmaz bekliyorum muayenehane M *** *** ** 80

23 Aralık 2021 13:59
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

.

23 Aralık 2021 16:43