TE
Soru Sahibi
28 Nisan 2010 11:38

bu büyük yaştakiler içinde uygulanabilir mi? ben bu apreyleri nerden bulabi

bu büyük yaştakiler içinde uygulanabilir mi? ben bu apreyleri nerden bulabilirim. ne kadar süre kullanmak gerekir. bir zararı olur mu?malatyadan bana birilerini önerir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berrin Usta
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

bu apareyler satın alınmaz Bir ortodontiste başvurmanız gerekli Ancak Malatya da tanıdığım bir ortodontist yok İsterseniz google dan malatya ortodontist diye girip bakabilirsiniz geçmiş olsun

28 Nisan 2010 18:34