BM
Soru Sahibi
1 Temmuz 2020 15:29

BOYUN MR SONUCU

Hocam cevaplarsanız çok sevirim. Çok sekanslı çok düzlemli inceleme yapılmıştır. BULGULAR: Servikal lordoz düzleşmiştir. C4-5, C5-6 disklerinde dejenerasyona bağlı T2A serilerde intensite kayıpları izlendi. C4-5 diskinde santral-sağ santral minimal protrüzyon görüldü. C5-6 disk düzleminde sağ nöral forameni daraltan foraminal protrüzyon ve osteofitik sivrileşme izlendi. ,

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ebru Ergin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba; Kemik Dansitometresi yaptırmanız ve FTR'e başvurmanız uygun olur...Yaş'a bağlı değişiklikler var Geçmiş olsun

6 Eylül 2020 23:45