kH
Soru Sahibi
14 Temmuz 2019 06:33

Boğazın alt kısmında yanma öksürük

Hocam merhaba ben 20 yaşında erkeğim. hocam benim 10 gün önce boğazda gıcık ve öksürük başladı hiç bir grip burun alıntısı falan yok geniz akıntısı varmı bilmiyorum balgamım var. boğazım en altı yanıp gıcıklanıyo ve sonra beyaz renkli balgam çıkarıyorum her zamanda olmasada.sigara kullanıyorum 1 gün oldu bırakalı aile hekimine gittm antibiyotik yazdı ama işe yaramadı. ben şimdi kbb yemi gitmem lazım göğüs hastalıklarınamı? sizce rahatsızlığım nedir? iyi günler

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba sevgili okurum bir günlük sigara bırakmak ile tedavi olunmaz biberli baharatlı acı tatlı ekşi şeyler asitli içecekler bir müddet yemeyin içmeyin alkol sigara tozlu dumanlı yerlerde bulunmayın farenjit gibi görünüyor fakat yine de bir KBB doktoruna görünmenizde yarar olacaktır sizi muayene etmeden kesin bir şey söylemem doğru olmaz geçmiş olsun .

15 Temmuz 2019 12:08
kH
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam inşallah yarın gidiyorum kbb hekimine. büyük ihtimalle kronikleşti çünkü sigarayı abarttım gene. cevabınız için teşekkür ederim hocam. Tıp öğrencisiyim bende sizin gibi bir kariyer hedefliyorum.iyi günler

15 Temmuz 2019 15:33
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Aferin tebrik ederim bu çizginden ayrılma evladım hayırlı günler

16 Temmuz 2019 11:16