öi
Soru Sahibi
27 Haziran 2018 18:59

Böbrek taşı losyon

Merhaba hocam kızım kronolojik 5 ay 22 günlük düzeltilmiş 4 ay 22 günlük böbrek taşı var diye 100 gram potasyum sitrat 100 gram sodyum sitrat 1000 ml EAU stile su Losyon veriyoruz günde iki defa 2 ml. Hocam sorum şu direk verdiğimiz de kusuyor. Şuan raporlu infatrini mama kullanıyoruz günde iki defa bu losyonu mamaya katıp verebiliriz mi bir sakınca olur mu ilacın etkisnde değişim olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Delibaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

İsmail bey merhaba. Mamaya karıştırıp verebilirsiniz. meyve suyuna da karıştırıp içirebilirsiniz. Geçmiş olsunç

2 Temmuz 2018 15:17