EZ
Soru Sahibi
14 Ağustos 2021 12:36

Bilinçaltı temizliği

Merhaba doktor hanım ben geçmiş temizleme yaptırmak istiyorum faydası var mıdır siz yapıyor musunuzkaç seansta biter ve ücreti nedir teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Zeynep hanım konu ile alakalı uzmanımız size yardımcı olabilir. İletişim numaramızdan bizlere ulaşarak gerekli detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.. Kemaloğlu Terapi Merkezi.

27 Ağustos 2021 09:53