TT
Soru Sahibi
5 Aralık 2019 14:06

BİLGİ ALMA

İyi günler hocam, 30 yaşındayım. Yaklaşık 1 yıldır geceleri mutlaka tuvalet gidiyorum. Ayrıca testisin bittiği yer ile makat arasında arasında ara sıra bir sızlama, düğüm hissi ve ayakkabı bağcığı bağlanırken bağcık biraz normalden daha sıkılınca duyulan his gibi gerilme hissi oluyor. NOT: Tuvaletimi yaparken bir sızlama falan yok yada herhangi başka problemim yok. İdrar tahlilim de temiz çıkıyor. Geri dönüşünüzü rica ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Prostatit olabilir. Muayene ve gerekirse MR yapılmalıdır. Geçmiş olsun

27 Nisan 2020 10:13