AA
Soru Sahibi
8 Ocak 2008 01:02

benim kızlık zarı ile ilgili saplantım var.23 yaşındayım.üniv. mezunuyum.ko

benim kızlık zarı ile ilgili saplantım var.23 yaşındayım.üniv. mezunuyum.konu ile ilgili bilgili olmama rağmen gündelik yaşantımda sürekli kızlık zarını düşünürken,geleceğe dair senaryolar yazarken(ya olmazsa,ya bana güvenmezse)buluyorum kendimi.(hiç ilişki yaşamadığım halde)bu konuyu düşünmekten alamıyorum kendimi.düşündükçe aşırı heyecanlanıyorumhalsizleşiyorum mutsuzlaşıyorum.konuilebaşarılarımarasındabağlantı kuruyorum.bu konu aklıma geldiği an halsizleşiyorum yaptığım iştebaşarısız oluyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Lütfen bir ruh hekiminden yardım alın

14 Ocak 2008 14:18