TT
Soru Sahibi
2 Mart 2011 20:26

ben 24 yaşındayım. sperm sayım 1 ml de 7.3 milyon, hızlı ileri hareketli 3.

ben 24 yaşındayım. sperm sayım 1 ml de 7.3 milyon, hızlı ileri hareketli 3.5, yerinde hareketlilik 21.1 dir. hareket ortalaması:24.6 dır. çocuk sahibi olabilirmiyim ne yapmam gerekir teşekkür ederim. lütfen yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, SONUÇLARINIZ NORMAL OLMAMAKLA BİRLİKTE BU TÜR DURUMLARIN ÇOĞUNUN DÜZELTİLEBİLİR BİR ÜROLOJİK NEDENİ VARDIR. (ÖRN: VARİKOSEL, ENFEKSİYON VB.) BU AÇIDAN BİR ÜROLOG İLE GÖRÜŞMENİZİ TAVSİYE EDERİM. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:26