6 Nisan 2018 00:05

Bebeklerde ameliyat

Merhaba Dr bey bebegimiz 3 aylik kalbinde 2 tane delik ve akcigere giden damarinda darlik var. 6 aylik oldugunda acik kalp ameliyat olacak . Bu yuzden cok endiseliyiz. Riskleri nelerdir.saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Öztekin Oto
Kalp Damar Cerrahisi

Bebebği getirin ameliyat açısından bakalım gerekiyorsa yapalım riskleri o zman ekokardiyografisine göre anlatalım. *** *** ** ten muayenehanemden randevu alın. oztekinoto@oztekinoto.com a da doğrudan yazabilirsiniz.

18 Haziran 2018 17:47