KF
Soru Sahibi
14 Nisan 2013 18:28

baş zonklaması ve göz kararması

hocam merhaba ... ben oturduğum yerden kalkınca , yattıgığım yerden kalkınca gözüm kısa süreli kararma oluyor fakat bunun yanı sıra sanki baş üstü aşşağı bakınca başımızda bir kan toplar gibi bir his uyandırır gibi oluyor yani kafam zonkluyor ve bu esnada nabzımı kontrol ettiğimde nabız zayıflıyor ve kendime gelince nabız normale dönüyor sizce normalmidir ? ve bu şikayetim yıllardır var

1 cevap
Cevaplar (1)

Tilt table testi yaptırın. Ayrıca carotis doppler yaptırmanız da gerekir.

14 Nisan 2013 19:49