eo
Soru Sahibi
23 Mayıs 2024 16:07

Baş ağrısı, sersemlik ve etraf dönmeden baş dönmesi

Merhaba, 2 hafta önce kız arkadaşımın babası bayılır gibi olmuş, kız arkadaşım hastanede yönlendirme görevlisi olarak çalışıyor, olay yaşandıktan 1-2 gün sonra kendisinde sersemlik olduğunu gözlerine yorgunluk çöktüğünü, başım dönmüyor ama etraf dönüyor gibi hissediyorum diyor. Bugünde başının ağrıdığını söyledi, kan şekeri ve tansiyonu normal çıkıyor. Kan testinde ise HGB değeri 15.0 çıkıyor(sigara içmiyor) KBB ye yönlendirildi orada da bir şey çıkmadı. Olay geçeli tam bir hafta oldu ama şikayetleri devam ediyor. Aşırı stres yapan birisi stresten kaynaklı diyorlar ama daha öncede aşırı stres yaptığı olmuştu ama bu durumlar yaşanmadı. Biraz dağınık anlattıysam kusura bakmayın. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fatma Ece Çetin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

GEÇMİŞ OLSUN. TÜM TIBBI TABLO GÖZDEN GEÇİRİLDİ İSE NÖROLOJİK MUAYENE VE TETKİKLER YAPILDI İSE VE NORMAL ÇIKTI İSE DE BU ŞİKAYETLERE YÖNELİK TEDAVİLER MÜMKÜN. NÖROLOJİ HEKİMİNE BAŞVURMANIZI ÖNERİRİM. GEÇMİŞ OLSUN.

23 Mayıs 2024 16:23