AH
Soru Sahibi
8 Haziran 2016 09:25

azalan ve hatta yok olan sperm

Doktor bey lütfen yardımcı olurmusunuz. eşimle çocuk sahibi olmak istiyoduk başta herşey normaldi buna rağmen olmuodu aşılama yaptırdık tutmadı bidaha aşılama yaptıralım dedik ve benim normal olan sperm sayısı inanılmaz derece düşmüştü 30 milyondan 1.5 milyona gibi.bir takım testler yapıldı kan ultrasyon gibi onlardan bişey çıkmadı şimdi doktorumuz tur ed yapalım tınalıklık olmuştur dio ama kesin tıkanıklık varda demio başarı şansı %60 dio. başka bi doktorda tese yaptırın tüp bebek yaptırın dedi. iki arada bi derece kaldık tesemi yaptırsak tur ed mi kanallar tıkalımı değilmi tur ed yaptırsak işe yaricakmı yaramicakmı kafamızda deli sorular:) düşüncelerinizi bekliyorum lütfen ??? bu arada en son yaptırdığımız spermiogramdada azosperm diodu...

1 cevap
Cevaplar (1)

Sizin için en uygun yöntem tüp bebek tedavisi olarak görünüyor.

8 Haziran 2016 11:23