AR
Soru Sahibi
16 Temmuz 2019 22:46

Arka kısım baş ağrısı

Selamun aleyküm hocam ben öğretmenim. Son 6 aydır yaklaşık iki hafta aralıklarla başımın arka kısmında ağrı hafiften başlayıp şiddetleniyor ve iki üç saat devam ediyor. Dr Necattin Fırat bey sizi önerdi. Muayene için sıra alacağım ancak şikâyetlerim doğrultusunda bir ön verebilirsiniz acaba teşekkür ederim. Recep Almaz Sait faik Abasıyanık Ortaokulu müdürü

4 cevap
Cevaplar (4)
Uzm. Dr. Murat Alemdar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Yarın saat 10.00 gibi yatan hasta servisi (nöroloji) 2. kata buyrun gelin.

17 Temmuz 2019 12:11
AR
Soru Sahibi

Selamun aleyküm murat hocam size muayeneye gelmiştim dr necattin neyin referansıyla sağolun çok yardımcı olmuştunuz MR sonuçlarım çıkmış e-nabızdan takip ettiğim kadarıyla siz sonucu ne zaman kontrol edebilirsiniz ona göre randevu verirseniz çok sevinirim sağolun Tc *** *** ** Recep ALMAZ

27 Temmuz 2019 11:31
Uzm. Dr. Murat Alemdar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Salı günü poliklinikteyim, saat 16.30 gibi buyrun.

28 Temmuz 2019 04:06
AR
Soru Sahibi

Ciddi bir rahatsızlık geçirdiğim ve yattığım için Murat hocam geçtiğimiz salı günü 16.30 da verdiğiniz MR sonuçlarını göstermek için gelemedim hakkınızı helâl ediniz ve kusura bakmayın şimdi biraz daha iyiyim acaba tekrar randevu verebilirmisiniz. 182 'den almayı denedim sizi rahatsız etmemek için randevularınız dolu imiş alamadım. Allah'a emanet olunuz hayırlı akşamlar

1 Ağustos 2019 20:56
Uzm. Dr. Murat Alemdar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Yarın 18.00 gibi EMG ye buyrun.

1 Ağustos 2019 22:15
AR
Soru Sahibi

Selamun aleyküm hocam ben geldim EMG deyim

2 Ağustos 2019 18:26
Uzm. Dr. Murat Alemdar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Recep bey *** *** ** a telefon edermisiniz.

2 Ağustos 2019 18:33