30 Temmuz 2019 10:37

Aort genişlemesi

kolay gelsin hocam ben 59 yaşında bir kadınım. Bende aort genişlemesi var. 4,8 cm. bacaklarımdan yukarı doğru başlayan ve ağrı kesiciyle geçmeyen buz uygulamasına birazda olsa yanıt veren bir ağrım var. Sırt ağrısı ve zaman zaman göğüs ağrısı var, Yaz aylarında bile çok çabuk grip olabiliyorum. Ayrıca sürekli bir yorgunluk var. bu ağrıların aort genişlemesiyle bir bağlantısı olabilir mi. Aynı zamanda yüksek kolesterol ve hipertansiyon mevcut. Mhrs den randevu alamadım il dışındayım bayramdan sonraya randevularınız açılır mı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Engin Akgül
Kalp Damar Cerrahisi

7 Ağustos ta hastaneye randevu almadan gelebilirsiniz, iyi günler dilerim

31 Temmuz 2019 09:09