EM
Soru Sahibi
8 Ekim 2011 16:08

antibiyotik

sayın doktor, safra kesesi ameliyatı olacaktım ancak anestezi doktoru bendeki grip hastalığını görünce KBB sevketti. yapılan incelemede broşlarım dolu olduğu için birtakım ilaçlar verdi. Bunlardan bir tanesi KLAMOKS BID 1000mg. antibiyotik hapı. Sorum şu söz konusu ilacı aldıktan sonra böbreklerimde ağrı başladı. Antibiyotik hapı böyle bir ağrı yaparmı?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Akif Genç
Uzm. Dr. Mehmet Akif Genç
Anestezi ve Reanimasyon

antibiyotiklerin böyle bir yan etkisi yoktur. ancak ilaç prospektüs bilgilerinden de detaylı bilgi edinebilirsiniz.

17 Ekim 2011 14:02
Uzm. Dr. Mehmet Akif Genç
Uzm. Dr. Mehmet Akif Genç Anestezi ve Reanimasyon

Yazar toplam 3 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
EPİDURAL DOĞUM Uzm. Dr. Mehmet Akif Genç
antibiyotik Uzm. Dr. Mehmet Akif Genç
Anestezi ve Reanimasyon İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Fetiye Eylem Kılınç Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Osman Çevik Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Emine Al Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Deniz Karadağ Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Hülya Yılmaz Ak Anestezi ve Reanimasyon
Facebook Twitter Instagram Youtube