30 Aralık 2017 23:23

Anksiyete-derealizasyon

Merhaba,henüz 18 yaşındayım kendimi bildim bileli anksiyete bozukluğum var fakat şu sıralar bazı durumlar sonrasında onun getirdiği derealizasyon sendromuyla uğraşmaktayım doktorumun verdiği hapları da kullanmıyorum yan etkilerinden dolayı,sizce ilaç dışında ne gibi tedaviler uygun olabilir ? Çekilmez bir hale geldi..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Psikiyatristinizle görüşüp ilaçların düzenlenmesinden sonra kullanmaya devam ederek, psikoterapi seanslarına başlamanız fayda sağlayabilir. Anksiyete bozukluklarının geçmişten bugüne getirmiş olduğunuz yaşantıların sonuçları olabileceği gibi son zamanlarda yaşanmış travmatik olayların da etkisiyle çekilmez hale gelebileceği aşikardır.

31 Aralık 2017 10:20