15 Ocak 2018 22:48

Anksiyete bozukluğu

Merhaba 7 yaşında bir oğlum var 1 haftadır nefes almakta zorluk cekiyo kalp grafigi cekildi akciger filmi çekildi kan alindi bişey cikmadi 1 senedir bisikolojik destek aldik anksiyete bozukluğu dendi ondan kaynakli olabilirmi? Ne kadar sürer? ilac kullanmiyoruz bu arada

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Özlem hanım, anksiyete bozukluğu nefesdaralması, kalp çarpıntısı vb. Sorunlar yaşanmadına neden olabilir. Tüm tetkikler yapılıp bir şey bulunamadıysa anksiye bozukluğuna bağlı bu sorunları yaşadığı düşünülebilir. İyi günler

16 Ocak 2018 06:29