29 Eylül 2018 09:36

Ameliyat sonrası sol iki parmakla uyuşukluk

Merhaba apandisit ameliyatı oldum ameliyattan 2 gün sonra sol elimin serçe parmağı ve yüzük parmağın da kesintisiz bir şekilde uyuşma var ve ameliyatin üzerinden neredeyse 8 gün geçti yani yaklaşık 6 gündür bu iki parmağım sürekli kesintisiz bir şekilde uyuşuk nedeni ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

PARMAKTA UYUŞUKLUK OLMASI APANDİSİT AMELİYATLARINDAN SONRA GÖRÜLEN KOMPLİKASYONLARDAN BİRİ DEĞİLDİR. AMELİYATTAN BAĞIMSIZ OLARAK ELDE SİNİR SIKIŞMASI OLABİLİR.NÖROLOJİ UZMANINA BAŞVURMANIZI ÖNERİRİM.

29 Eylül 2018 13:26