22 Haziran 2020 12:18

Akne izleri

Merhabalar kolay gelsin.Dr Ümit Bostancı sizinle iletişime gecmemi söyledi.sivilce izleri için.Soyularak tedavi edilir dedi.4 seansta biter dedi.seans ücreti öğrenmek istiyorum.tesekkur ederim

3 cevap
Cevaplar (3)

Akne izlerinde fraksiyonel lazer tedavisini yaz dönemi yapmıyoruz. Görüşmelerimiz ücretsiz olup *** *** ** nolu telefondan randevu alabilirsiniz. Değerlendirdikten sonra Ekim ayı için randevu oluşturulur.

25 Haziran 2020 16:09
Soru Sahibi

Minimum ile maksimum ücret araligini yazarsanız bende ona göre bütçe ayarlarim.10 saat çalıştığım için gelme ihtimalim şuan için neredeyse imkansız.ilginize teşekkür ederim.

25 Haziran 2020 17:07

Bu mecrada fiyat bilgisi vermek etik değil, bilgilendirme amaçlı mesaj gönderdim, saygılar

26 Haziran 2020 00:31
Soru Sahibi

Görüşmeye geldiğimizde muayene ücreti alınmıyor mu?

26 Haziran 2020 00:51

Görüşmelerimiz halen ücretsizdir

26 Haziran 2020 00:58