.f
Soru Sahibi
6 Mayıs 2021 16:19

ağzın tek tarafında kötü koku

ağzımın sağ tarafındaki tükürükte kötü bir koku var ancak sol tarafında herhangi bir koku yok. dişçime gittim dişle ilgili bir problemim olmadığını söyledi. acaba kulak burun boğaz ile ilgili bir problem olabilir mi? çünkü buna ek olarak 6 7 aydır sağ kulağımda bir dolgun hissi de mevcut.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Asif Selimoğlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Ayrıntlı kulak burun boğaz ve geniz, gırtlak muayenesi öneririm. Bademcik taşları, ağız kuruluğu, genizde akıntı...vs. gibi sebepler ağız kokusu yapabilmektedir.

14 Mayıs 2021 12:30