18 Mayıs 2021 17:27

Adem elması altında çok küçük şişlik

Hocam selamlar ve sevgiler. Genç bir erkeğim. Son zamanlarda adem elmasının hemen altında çok yakında, çok çok küçük ve oynayan şişlik benzeri bir şey elime geliyor. Çok küçük olduğu için (iltihap yapmış sivilce gibi) dışarıdan vs. görünmesinin imkanı yok. Adem elması ile tiroid arasında küçücük şişlik gibi bir şey. Bu sizce ne olabilir? Tiroidin üstünde ve bahsettiğim bölgede lenf nodları var mıdır ve sizce bendeki lenf nodu olabilir mi? Cevap için teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ramazan Sarı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

günaydın tiroide ait, yağ dokusuna ait, kıl köküne veya lenf nodülu olabilir. geçmiş olsun

20 Mayıs 2021 10:23