BK
Soru Sahibi
15 Kasım 2020 22:10

6 YASİNDAKİ OGLUM PİPİSİ KAŞINIYOR

Hocam 6 yaşındaki oğlum 2 yıldır Pipi sini kaşıyor du. Sünnet ettirdi. Hala devam ediyor.nedeni nedir.Sorduğumda baba kaşınıyor diyor.Çocuk üroloji doktoruna götürdüm birşey yok dedi ama gün içerisinde çok kasıyor ve ağrıyor Son bir aydır geceleri idrar kaçırmaya başladı.Yardiminiz için Teşekkürler ..

2 cevap
Cevaplar (2)

öncelikle bir ürolojik muayeneden geçsin ultrason ve idrar tetkiki mutlak yapılsın bir üroloji uzmanı gece idrar kaçırması için ilaç verir ürolojik bir başka sorunu yoksa ve kaşıntısı devam ederse cilt doktoru görse iyi olur

16 Kasım 2020 08:15
BK
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam

16 Kasım 2020 08:58

geçmiş olsun

16 Kasım 2020 10:47