BE
Soru Sahibi
2 Nisan 2024 19:34

Ağrı ve kaşınma

Hocam merhaba,4-5 gün önce oral seks ( verici) şekilde cinsel ilişki yaşadım.Ondan hemen sonra sağ testisimde ağrı ve daha sonraki günlerde kaşınma ( özellikle penis dibi ve testi üstü ve yanları ) oluşmaya başladı.Şuanda bazı yerlerde ufak sivilce tarzı çıkıyor.Ne yapmamı tavsiye edersiniz ? Partnerime sordum herhangi bir hastalığı yada ağzında cinsel temas esnasında yara vs olmadığını söyledi.Yardımınızı rica ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Mantar enfeksiyonuna benziyor. Mantara için krem kullanabilirsiniz (1 ay sabah akşam). Geçmez ise bir kontrole giderseniz iyi olur. Geçmiş olsun..

5 Nisan 2024 18:49