ŞE
Soru Sahibi
14 Eylül 2011 20:00

5 ayını doldurmuş bir erkek bebeğimiz var 1 hafta boyunca kakasından kan ge

5 ayını doldurmuş bir erkek bebeğimiz var 1 hafta boyunca kakasından kan geldi doktorumuz aptamil ha kullanmamızı söyledi kullandık fakat geçmedi reflüsü olduğu için yediğini çıkardı tekrar kendi mamamız humana ar kullanmaya başladık doktorumuz alerji testi ve gastroenterolojiye girmemizi istedi gastroenterolaji nasıl yapılır

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Durmaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Emrah Bey, Ben de oğlunuzun kısa süre içinde bir çocuk gastroenterologu tarafından muayene edilerek değerlendirilmesini öneririm. Bölgenizde Uludağ Üniversitesi'nde ve Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi'nde Çocuk Gastroenteroloji bölümü bulunuyor. Ayrıca serbest çalışan Çocuk gastroenteroloji uzmanları da var. Bölgenizde görev yapan uzmanlar arasında Prof Dr Tanju Engin, Uzm Dr Ahmet Memeşa, Doç Dr Fatih Ünal, Uzm Dr Gülin Ergüney şu anda aklıma gelenlerden. Sağlıklı günler dilerim.

15 Eylül 2011 12:42