AK
Soru Sahibi
3 Nisan 2017 11:34

2.KEZ ANNE OLMAK İSTİYORUM

sayın prof. dr. volkan baltacı hocam benim sorunum ikinci kez anne olmaktı fakat 2 kez tüp bebek denedim transfer edildi fakat tutmadı yumurtam kalitesiz denildi. tek yumurta oluyor şu anda erken menepoz deniliyor yaşım *** *** ** doğumluyum 1998 de evlendim 1999 da bir kızım oldu. 9 yıl korundum daha sonra çocuk yapmak istedik 2010 yılında gebe kaldım kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum daha sonra 2 kez tüp bebek denedik tranfer edildi tutunmadı lütfen bana yardımcı olun teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, 45 yaş için gebelik şansı bilindiği üzere çok düşük, iyi irdelenen ve overian rezervi uygun olan vakalarda gebelik gerçekleşebilir. Ancak işin başına geçilebilirmi?, yumurtalık rezerviniz uygun mu? bu soruların cevabı için dilerseniz bana başvurabilirsiniz. Randevu için *** *** ** saygılar Dr Volkan Baltacı

3 Nisan 2017 19:35