Plazma enerjisi ile ameliyatsız kapak estetiği

Plazma enerjisi ile ameliyatsız kapak estetiği

Plazma Enerjisi ile çalışan Plexr Yöntemi, estetik cerrahiden çekinenler için göz çevresi yenileme, leke, akne ve iz tedavilerinde uygulanıyor. Peki Plexr Yöntemi nedir kaç seans uygulanıyor ve seans fiyatları ne kadar?

Maddenin 4. hali, güzelliğin emrinde. Maddenin 4. hali olan Plazma Enerjisi, Plexr Yöntemi ile cilt yenilemede yepyeni bir alternatif olarak kullanılıyor.

NASIL YAPILIYOR?

Cihaz; uygulanacak cilt yüzeyindeki elektriksel aktivite ile ortamdaki havayı (yani iyonize gazları) Plazma Enerjisine dönüştürüyor. Bu enerji cildin sorunlu dış yüzeyini buharlaştırıyor ve yeni doku oluşum süreci başlamış oluyor. Plexr; sorunlu bölge dışındaki kıl kökleri, kılcal damar, yağ ve sinir dokularını etkilemiyor.

NERELERDE İYİ SONUÇ VERİYOR?

Plexr Yöntemi; Göz kapağı estetiği, göz çevresi gençleştirme, “Ksantelazma” denen göz kapaklarındaki kabarık sarı lekelerin giderilmesi, aktif aknelerin ve akne skarlarının tedavisine destek, ben ve siğillerin yok edilmesi, yara ve kaza izlerinin, lekelerin giderilmesi, dudak üstü kırışıkların giderilmesi amaçlı kullanıyor.

KAÇ SEANS VE FİYATLAR NE KADAR?

Cilt probleminin yerine ve yaşına göre değişen seanslarda uygulanan Plexr Yöntemi; 1-4 seans uygulanıyor. 

Bu makale 17 Haziran 2020 tarihinde güncellendi. 0 kez okundu.

Yazar
Op. Dr. Alper Aras

Op.Dr Alper Aras, lisans öncesi öğrenimleririnin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde (İngilizce)  başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise,Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Göz Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.

Yazarı sosyal medya'da takip edin
instagram
Etiketler
Ciltte döküntü
Op. Dr. Alper Aras
Op. Dr. Alper Aras
İstanbul - Göz Hastalıkları
Facebook Twitter Instagram Youtube