Online diyet, diyetisyene ulaşma imkanı olmayan ye da yoğunluktan yüz yüze görüşmeye vakti olmayan kişilerin yaşamının kolaylaştıracak sağılıklı diyet hizmetidir.Gelişen teknoloji sayesinde, tek bir tuş ile size ulaşmam mümkün.

Bu sistem ile sağlıklı bir yaşam sürerek, size ve yaşantınıza en uygun diyet listesini hazırlamayı hedefliyorum.

Online diyet sisteminde; öncelikle sizi daha iyi tanıyabilmek için ayrıntılı değerlendirme formunu da doldurduğumuz bir telefon görüşmesi sağlıyoruz. Bu görüşmede yakın zamanda yaptırmış olduğunuz tahlilleri, vücut ölçümlerinizi (boy, kilo vs.) öğrenerek beslenme programınızın tamamen size özgü olmasını sağlamaktayım.

ZAYIFLAMA DİYETİ

KİLO ALMA DİYETİ

KİLO KORUMA DİYETİ

HASTALIKLARA ÖZGÜ BESLENME

GEBELİK BESLENMESİ

EMZİRME DÖNEMİNDE BESLENME

SPORCU BESLENMESİ

BARİATRİK CERRAHİDE BESLENME

ÇOCUK BESLENMESİ

YAŞLILIK DÖNEMİNDE BESLENME

MENEPOZ DÖNEMİNDE BESLENME

ONLİNE DİYET NELERİ KAPSAMAKTADIR?

Program 30 günlüktür. Ayda 4 kez (her hafta) telefon görüşmeleriyle size en uygun diyet programı planlayıp diyet listenizi mail adresinize gönderiyorum. Ayrıca WhatsApp üzerinden tüm sorularınızı yanıtlayıp, haftalık beslenme ve egzersiz değerlendirmesi yaparak daha yüksek motivasyon ile hedeflerimize ulaşmayı sağlıyoruz.

Programa katıldığınızda randevu günü; sabah aç karnına program süresince her zaman kullanacağınız tartıda tartılmanız ve ölçümlerinizi almanız gerekmektedir.

KİMLER ONLİNE DİYET YAPABİLİR?

Yoğun iş temposundan dolayı diyetisyen randevusuna gelemeyenler.

Bulunduğu şehirde diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlar.

Diyet yaparken sürekli kontrol edilmeye ihtiyaç duyanlar.

Yurt dışında yaşayanlar.

Salgın döneminden dolayı evden dışarı çıkamayanlar.

Hedeflediğiniz kiloya ulaşırken bilinçsizce davranıp, tekdüze ve sağlığınızı bozacak uygulamalar yerine diyetisyen kontrolünde sürdürülebilir, sağlıklı ve kalıcı sonuçlar almaya ne dersiniz? Hadi bahanelerin ardına saklanmaktan vazgeçip başlayalım.


Erzurum Diyetisyen uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!