Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

Klinik Psikolog - Ankara
5.0

Evlilik ve Çift Terapisi, Ergen/Genç Bireysel Terapi, Çocuk Terapisi

“Merhabalar. Ben yaklaşık 5 seans bir tedavi sürecinden geçtim. Seanslar başlamadan önce çok fazla so...” Devamı

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz.

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi aldık.

- Maske takmak zorunlu.

- Girişlerde dezenfektan ve ateş ölçümü yapılmakta.

- HES kodu istenmekte.

- Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmekte.

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

İstanbul bilim üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum (2014) daha sonra bir yıl Anaokulunda çalıştım.Fransız Lape hastanesi bağımlılık ve psikotik hasta servisinde stajımı tamamladım. Üsküdar Üniversitesi Klinik psikoloji (tezli) yükseklisansımı tamamladım, tez çalışmam; “Üniversite öğrencilerinde beden memnuniyetsizliği narsisistik kişilik özellikleri ve sosyal medya kullanımı arasındaki ilişkinin incelenmesi.” NP hastanesi, bağımlılık servisinde yükseklisans stajımı tamamladım. Psikoloterapi enstitüsünde 3 yıl süren bütüncül psikoterapi eğitimini ( teori, formülasyon, süpervizyon) tamamladım, (Uz.Dr.Tahir Özakkaş) “bütüncül psikoterapiye göre rüyaların yorumlanması ve analizi eğitimini tamamladım.Kişilik bozuklukları klinik görünüm ve görüşme teknikleri eğitimini aldım (psikoloji enstitüsü) Gottman çift terapisi 1.ci ve 2.ci modül eğitimi ( psikoloji İstanbul) Çocuk değerlendirme testleri (Türk psikologlar derneği) Kaygı bozukluklarına kapsamlı yaklaşım (psikoterapi enstitüsü Assen alladin ) eğitimini tamamladım, Zion Psikiyatri Akademisinden Psikiyatrist Okan onur Demirciden EMDR ( göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işlemleme) eğitimini tamamladım,(teori ve süpervizyon) Mesleki toplantılar:1.ulusal Bütüncül Psikoterapi kongresi, 2. Ulusal Bütüncül psikoterapi kongresi, Tayland Bangkok’ta “Sosyal Psikolojide Küresel konular” adlı Uluslararası kongreye katıldım.Psikoterapi Enstitüsünün düzenlediği “İlerlemeyen terapiler” sempozyumuna “Borderline kişilik örüntüsünde terapide tıkanıklığın aşılması” konulu panelinde konuşmacı olarak katıldım. Çukurambarda kendi ofisimde danışan görüyorum.

Kızılırmak A2 Blok Kat:5 Daire:152 YDA Center Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

İstanbul bilim üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum (2014) daha sonra bir yıl Anaokulunda çalıştım.Fransız Lape hastanesi bağımlılık ve psikotik hasta servisinde stajımı tamamladım. Üsküdar Üniversitesi Klinik psikoloji (tezli) yükseklisansımı tamamladım, tez çalışmam; “Üniversite öğrencilerinde beden memnuniyetsizliği narsisistik kişilik özellikleri ve sosyal medya kullanımı arasındaki ilişkinin incelenmesi.” NP hastanesi, bağımlılık servisinde yükseklisans stajımı tamamladım. Psikoloterapi enstitüsünde 3 yıl süren bütüncül psikoterapi eğitimini ( teori, formülasyon, süpervizyon) tamamladım, (Uz.Dr.Tahir Özakkaş) “bütüncül psikoterapiye göre rüyaların yorumlanması ve analizi eğitimini tamamladım.Kişilik bozuklukları klinik görünüm ve görüşme teknikleri eğitimini aldım (psikoloji enstitüsü) Gottman çift terapisi 1.ci ve 2.ci modül eğitimi ( psikoloji İstanbul) Çocuk değerlendirme testleri (Türk psikologlar derneği) Kaygı bozukluklarına kapsamlı yaklaşım (psikoterapi enstitüsü Assen alladin ) eğitimini tamamladım, Zion Psikiyatri Akademisinden Psikiyatrist Okan onur Demirciden EMDR ( göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işlemleme) eğitimini tamamladım,(teori ve süpervizyon) Mesleki toplantılar:1.ulusal Bütüncül Psikoterapi kongresi, 2. Ulusal Bütüncül psikoterapi kongresi, Tayland Bangkok’ta “Sosyal Psikolojide Küresel konular” adlı Uluslararası kongreye katıldım.Psikoterapi Enstitüsünün düzenlediği “İlerlemeyen terapiler” sempozyumuna “Borderline kişilik örüntüsünde terapide tıkanıklığın aşılması” konulu panelinde konuşmacı olarak katıldım. Çukurambarda kendi ofisimde danışan görüyorum. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ISTANBUL BILIM ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2019
Deneyim: 4 Yıl

İlgi Alanları

Evlilik ve Çift Terapisi Ergen/Genç Bireysel Terapi Çocuk Terapisi Depresyon Kaygı bozuklukları Devamı

Deneyimler

Online Danışmanlık (2021 - 2022)
Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç (2021 - Devam ediyor)
Fransız Lape Hastanesi Bağımlılık ve Psikotik Hasta Servisi Staj (2019 - 2020)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 72 37

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EB
Ebr*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 gün önce
Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

Merhabalar. Ben yaklaşık 5 seans bir tedavi sürecinden geçtim. Seanslar başlamadan önce çok fazla sorunla beraber, öfke problemleri, anksiyete vs gibi durumlarla karşı karşıyaydım. Ancak ilk 1-2 seans sonra bile içimdeki düşünceler değişmeye ve mutlu hissetmeye başladım. Ve hala şaşırdığım birşey var, ilk seansımından çıkınca istemsizce çok mutlu olmuştum ve bu durum diğer seanslardada geçerli oldu. Ve 5 seans sonunda artık doğru kararlar alabilen, kendini seven ve en önemlisi kendini nasıl mutlu edebileceğini öğrenen biri oldum. Birde, eğerki seanslarda gerileceğiniz vs gibi aklınızda sorular varsa, hocalarımızın hepsi çok güler yüzlü ve çok sempatikti. Bu yüzden bütün hocalarıma teşekkür ederim 🌼

öy
özg*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
24 gün önce
Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

Travma sonrası stres bozukluğu için gittim Aysun hanıma. Zor bir boşanma süreci sonrası iştah, uyku, günlük yaşam her konuda kötü durumdaydım. Kendisi telefonda görüştüğümüz ilk andan itibaren çok ilgiliydi. Danışmanlık sırasında beni gerçekten dinlediğini hissediyordum. Düzenli olarak gittim ve şuan sayesinde çok iyiyim. Hatta hala devam ediyorum ve gerçekten tavsiye ediyorum. Bir insanın kendine yapacağı en büyük iyiliklerden biri Psikolog olarak Aysun hanımı seçmesidir. Çalışma hayatında başarılar diliyorum. Hep böyle kalması dileğiyle. İyi ki var.

EM
Emr*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

Asla baş edemem,asla birdaha bu durumdan çıkamam dediğim bir dönemde gitmiştim.Aysun hanımın daha ilk seansta benimle adeta bir anne şefkati,bir baba merhameti,bir dost sıcaklığıyla ilgilenmesi;anlattiklarimi en ince detaylarına kadar dinlemesi anlaması ve bana gösterdiği çözüm yollarıyla kısa sürede herşeyin üstesinden gelmeme yardımcı oldu.Alaninda bence tam bir profesyonel.Bes yıldız az kalıyor.

EM
Emr*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

Asla kendimi bir daha bulamam dediğim bir travma dönemimde gitmiştim.Aysun hocamın ilgi dolu yaklaşımı,yol gostericiligi daha ilk dakikadan son dakikaya kadar sizi pür dikkat dinlemesi,sanki kendiside bizzat bu sorunu yaşıyormuşcasina empati yapma yeteneği,gerçekleri görmemi saglayan metafor kullanımındaki uzmanlığı taktire şayan.Fazlasıyla hakediyor beş yıldızı.Ha birde kendinizi resmen evinizdeymis gibi rahat hissediyorsunuz.

Bur*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç

Psikolog aysun hanim in terazisinde çok fayda gördüm,gerek bilgisi gerek açıklamaları ile harıkaydı,psikolog ihtiyacı olan herkeze tavsiye ederim,ikinci seansı sabırsızlıkla bekliyorum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747237

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Aysun Koç Klinik Psikolog uzmanıdır. Evlilik ve Çift Terapisi, Ergen/Genç Bireysel Terapi, Çocuk Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube